kontakt@lodmix.pl
(+48) 697 303 350

Maszyny do lodów

 

Na naszej stronie internetowej znajdą Państwo maszyny do lodów znanych firm, bardzo dobrej jakości i w rozsądnych cenach. Oferujemy szeroki wybór asortymentu. Posiadamy maszyny do lodów włoskich, amerykańskich i świderków.

Dzięki naszym maszynom wzbogacą Państwo ofertę swoich lokali! Nasze urządzenia świetnie nadają się do wykorzystania w lodziarniach i innych obiektach gastronomicznych.

Wśród maszyny do lodów oferowanych przez firmę Lodmix znajdą Państwo urządzenia renomowanej marki Taylor. Jest to lider produkcji wyposażenia dla branży gastronomicznej (głównie lodziarni, kawiarni i restauracji). Firma została założona już w 1926 roku w USA  i od tamtego czasu dzięki wykorzystaniu najnowszych technologii rozwija swoją światową działalność. Pochodzące od marki Taylor maszyny do lodów są sprzętem bardzo wydajnym, energooszczędnym i łatwym w eksploatacji.

Decydując się na zakup maszyn do lodów z naszego asortymentu mają Państwo do wyboru maszyny nowe lub używane. Gwarantujemy wysoką jakość wszystkich maszyn a nasi eksperci pomogą dokonać Państwu najlepszego wyboru.

Produkty z naszej oferty dostępne są także w usłudze leasingowej. W ramach oferty posprzedażowej zapewniamy możliwość zakupu części.

Dzięki Lodmix Państwa biznes nabierze nowego smaku!