kontakt@lodmix.pl
(+48) 697 303 350

Aktualności

Maszyny do lodów

Jaką maszynę do lodów wybrać?

//
Komentarz0
/
Kategorie

W gorący dzień nie nic bardziej kuszącego jak pyszne lody. Nie chyba osoby, która lodów nie lubi. Właśnie ze względu na popularność tego smakołyku pomysł na biznes w ramach branży lodziarskiej jest bardzo dobrym pomysłem. Rozpoczynając swoją przygodę z tą branża lub rozwijając dalej swój biznes warto zastanowić się nad wyborem maszyny do lodów.

Obecnie nie ma problemów z wyborem tego typu sprzętu. Na rynku świetnie daje sobie radę kilku producentów takich maszyn. Niemniej jednak wiodącą marką jest firma Taylor. W ramach oferty maszyn marki Taylor możemy znaleźć: maszyny do lodów soft, świderków, mrożonego jogurtu, shaków oraz innych.

Kupując maszynę powinniśmy dostosować jej typ do naszych potrzeb. W przypadku gdy taka maszyna ma być jedynie „dodatkiem” do już działającego lokalu, to możemy zakupić sprzęt o mniejszej wydajności. Pamiętajmy także, że nie powinniśmy mieć problemów z obsługą takie sprzętu. Również musimy zdecydować, czy chcemy maszynę do lodów jedno- lub dwusmakowych. W przypadku maszyn Taylor jest możliwość dodatkowego doposażenia maszyn w przystawki, które koloryzują ranty lodów.

Na co zwrócić uwagę:

– rodzaj produktu

– wydajność

– typ chłodzenia

– zasilanie

– serwis gwarancyjny i pogwarancyjny

– obsługa urządzenia

– dostępność części zamiennych


Aby podjąć decyzję o zakupie urządzenia do produkcji lodów trzeba zapoznać się z powyższymi danymi. Jeśli maszyna, nad którą się zastanawiamy spełnia nasze wymagania względem typu produktu, wydajności, zasilania oraz łatwości w obsługiwaniu, to z pewnością jej zakup będzie dobrą decyzją.

Napisz komentarz